НАГРАДЫ


Помимо того, что «Kanat El Arabaları » является ведущей компанией в этом секторе, а также она была показано учреждениями гос орагнов на различные награды , с своей решимостью, усилиями и образцовым положением в этом секторе. С этой решимостью и дисциплиной Kanat El Arabaları всегда будут продолжать выполнять свои обязанности должным образом.

 

 

 

TÜİK TEŞEKKÜR BELGESİ - ADALI METAL

 

Adalı Metal, TÜİK tarafından yapılan araştırmalarda konusunda gösterdiği işbirliği ve destek nedeniyle TÜİK Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

award-4

 
 
 

TÜİK TEŞEKKÜR BELGESİ - KANAT EL RABALARI

 

Kanat El Arabaları, TÜŞK tarafından yapılan araştırmalarda konusunda gösterdiği işbirliği ve destek nedeniyle TÜİK Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

award-3

 
 
 

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU TEŞEKKÜR BELGESİ

 

Firmamız kayıtlı işci çalıştırmadığı ve çalışan primlerini düzenli bir şekilde ödediği için Sosyal Güvenlik Kurumu Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

award-4

 
 
 

 MALİYE BAKANLIĞI TEŞEKKÜR BELGESİ

 

Firmamız vergi yükümlülüğü ile ilgili tüm görevlerini düzenli bir şekilde yerine getirdiği için Maliye Bakanlığı Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

award-4

Наша служба поддержки клиентов готова ответить на ваши вопросы. Вы можете спросить нас о чем угодно. С вами свяжутся через WhatsApp с 08:00 до 18:00.
Привет, как я могу вам помочь?
Yukarı Çık