Elektrikli El Arabaları

 

El Arabaları sektörde birçok ve çeşiti bulunan ürün skalası çok geniş olan araç kategorisindedir. El arabaları ile daha çok ağır işler yapıldığıı için tercih edilirken daha fazla özen gösterilmelidir. Tercih ederken dayanıklılığı ve işlevselliği ön planda tutulmalıdır. İnşaat ve bahçe işlerinde kum,tohum gübre, toprak ve sıvı malzemeler olmak üzere birçok şekilde taşıma amaçlı kullanılabilir. Kullanıcılar amaçlarına göre seçimler yapmaktadır. En uygun modeli seçmek için özen gösterilmelidir.

 

El Arabaları , demonte el arabaları, yekpare el arabaları ve elektrikli el arabaları gibi birkaç alt kategoride sınıflandırılabilir. El arabası denince akla gelen il özellik hafifliğinin yanı sıra dayanıklılığıdır. Elektrikli el arabaları ise bu noktadan sonra devreye girmektedir. Ağırlıpı kolay bir şekilde ve daha hızlı taşımaya fazlasıyla yardımcı olmaktadır.

 

Elektirkli El Arabaları Özellikleri

 

Kanat Elektrikli El Arabaları 500W entegre motor gücü ile ekstra olarak güçlendirilmiş ürünlerdir. Tutma ve taşıma sağlayan aparatında kullanılan kolay taşıma olanakları sunar. Ergonomik tasarımı ve 3 tekerlek özelliği ile yük oranını minimuma indirgemiştir. İşlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde halledebileceğiniz destekçi bir üründür. Kanat Elektroplast çok farklı kombinasyonlarda taşıma özelliklerinin yanında 10" tekerlek üzerine entegre edilmiş 48V, 500W elektrik motoru ile 3-6 km hızlarda ilerlemektedir. 150 kg net taşıma kapasitesi ve ileri-geri hareket edebilmenin yanında kampanalaı fren sistemi ile ağır yüklerde güçlü fren performansı ve güvenli sürüş imkânı sağlamaktadır. Ayrıca farklı ihtiyaçlarda göre 36V, 48V kapasitede lityum akü seçeneği sunulmakta olup, araç üzerinde pil durum göstergesi ile planlı çalışma imkânı sağlamaktadır.

 

Çok farklı kombinasyonlarda taşıma özelliklerinin yanında 10" tekerlek üzerine entegre edilmiş 48V, 500W elektrik motoru ile 3-6 km hızlarda ilerlemektedir. 150 kg net taşıma kapasitesi ve ileri-geri hareket edebilmenin yanındaı fren sistemi ile ağır yüklerde güçlü fren performansı ve güvenli sürüş imkânı sağlamaktadır. Ayrıca farklı ihtiyaçlarda göre 36V, 48V kapasitede lityum akü seçeneği sunulmakta olup, araç üzerinde pil durum göstergesi ile planlı çalışma imkânı sağlamaktadır.

 

Kanat Elektroplast'ın ergonomik tasarımı ve üçlü teker sistemi kullanıcısına minimum yük yansıtarak hafif taşıma işlerinizi tamamında profesyonel destek sağlamaktadır..

 #  Önerilen : Sitemizden Elektirkli El Arabaları modellerini inceleyebilirsiniz.

Our customer support team is here to answer your questions. You can ask us anything. You will be contacted via WhatsApp between 08:00 and 18:00.
Hello, how can I help you?
Yukarı Çık