İşlevsel Kürek Çeşitleri

Kürek Nedir?

 

Kürek, bahçe alt kategorisinde bulunan ve en çok talep gören ürünlerden birisidir. Sektörde bulunan birçok çeşit, model ve ve markalarla geniş bir ürün yelpazesine sahip bir kategoridir. Sektörün öncüsü olan KANAT ile en dayanıklı kürek çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

 

Kürek Çeşitleri

 

Kürekler özellikle bahçe alanlarında kullanım için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden birisidir. Bu sebeple ürün seçimi yaparkende çok kullanılan ürünün çok kaliteli olanı tercih edilmektedir. Kürekler iki ana malzemeden yapılmaktadır. Bunlar Plastik Kürekler ve Metal Kürekler'dir. Plastik Kürekler ve Metal Küreklerin kullanım alanları farklıdır. Bahçe ve tarım işleri daha ağır olduğu için daha çok metal kürekler tercih edilmektedir. Plastik kürekler ise daha çok kar küreme evresinde kullanılmaktadır. Hafif olması ile daha işlevseldir. Tüm KANAT malzemeleri dayanıklı ve işlevsel yanıyla ortaya çıkar. En çok kaliteli yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. ürünlerimize Kürek, Tırmık, Tekerlek kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Our customer support team is here to answer your questions. You can ask us anything. You will be contacted via WhatsApp between 08:00 and 18:00.
Hello, how can I help you?
Yukarı Çık