Fonksiyonel Çamaşır Kurutmalıkları

 

Her evin olmazsa olmaz birçok parçası vardır. Bu parçalar adeta temel ihtiyaç gibidir. Sürekli kullanılan bu eşyaları seçerken en kalitelisini almaktan yana oluruz. Çamaşır Kurutmalıkları ise bu olmazsa olmaz temel parçalardan birisidir. Her evde düzenli olarak kullanılan bu askılıklar işlevsel olmalıdır. Fonksiyonel Çamaşır Kurutmalıkları burada devreye girer. Evlerimizde bu tarz eşyaların çok yer kaplamaması gerekmektedir. Çoğu zaman kullanımından sonra katlanıp kaldırılabilir olması hem kullanım alanından hem de kullanım kolaylığı konusunda fayda sağlar. Kanat bünyesinde bulunan Çamaşır Kurutmalıkları 2 katlı, 4 kanatlı, 6 kanatlı, çok amaçlı ve fonksiyonlu, sağlam ve dayanıklı olarak kullanıma sunulmaktadır. Katlanabilir kanatları sayesinde az yer kaplar, çok fazla çamaşır asılabilir.

Tüm ürünlerimizde kaydırmaz plastik takozlar ile güvenli bir şekilde kullanıma hazırdır. Bazı modellerimiz 3 katlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle hem katlanıp kaldırılabilir özelliği ile hem de çok katlı olmasıyla Fonksiyonel Çamaşır Kurutmalıkları en kullanışlı olan ürünlerdendir. 2 katlı Çamaşır Kurutmalıkları ve 3 katlı Çamaşır Kurutmalıkları için Kurutmalıklar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Our customer support team is here to answer your questions. You can ask us anything. You will be contacted via WhatsApp between 08:00 and 18:00.
Hello, how can I help you?
Yukarı Çık